MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ
A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

VÝSTAVIŠTĚ PRAHA 7 - HOLEŠOVICE
29. 2. - 1. 3. 2008

Pořadatel: BEAUTY EXPO s.r.o.

T I S K O V Á   Z P R Á V A

Organizátor veletrhu BEAUTY EXPO s.r.o. rozšířil výstavní prostory poprvé na všechny tři haly budovy Průmyslového paláce pražského Výstaviště a nabídl tak skvělou příležitost pro návštěvníky shlédnout širokou nabídku špičkových výrobků i služeb z oborů péče o tělo a pleť, vizážistiky a stylistiky, formování postavy, péče o ruce a nehty (nail art, nail design, manikúra), péče o nohy, projektování i vybavení kosmetických, kadeřnických i relaxačních pracovišť, metody práce na těchto pracovištích a mnoho dalších odborných informací spjatých se současnými trendy v životním stylu. To vše na 285 stáncích s téměř třemi sty vystavovateli zastupujících okolo 400 značek.

Vedle Čech a Slovenska přišli vystavovatelé na WORLD OF BEAUTY & SPA z Německa, Francie, Rakouska, Italie, Polska, Švýcarska, Turecka i Izraele, jejich účast odrážela trend globalizace trhu. Mezi téměř 20 000 návštěvníky byly m.j. delegace z jižní Ameriky, Ruska a dálného Východu. Ze seznamu vystavovatelů lze jmenovat např. firmy Alessandro, Alissa Beaute, Arabesque - Malu Wilz, Artdeco, Beauty Servis, Bellazi, BES, Bioline, Catherine Nail, Cesars Secret, Coneta, Credo Solingen, Ergoline, Davines, Etre Belle, For Life, Framesi, France Laure, Gehwol, Gerlach Technik, Gernetic, Gestil Care, Happy Nails, Hapro, Hevea, Jafra, Janssen Cosmeceutical, Jean Klébert, Klapp, LCN, Lion Cosmetics, Mako, Matuschka Int., NSI, OPI, Payot, RVB, Ryor, Salvus, Sofri, Sothys Paris, Straub, Tana, Tasha, Thalaspa, TIGI, Volmar, Young Nails či Zepter.

Jelikož krása vychází z harmonie těla a mysli, na své si přišli i příznivci zdravého životního stylu. V prostorách určených wellness se seznámili s principy aromaterapie, postupy různých druhů exotických masáží (např. Havajské masáže, Indické masáže, Thajské masáže, masáže lávovými kameny, "Champi" masáže, lymfatické masáže, "baňkování", amma masáže, masáže spojené s péčí o nohy), akupunktury, akupresury a dalších alternativních léčebných metod.

K "highlights" tohoto veletrhu patřil vzorový projekt WELLNESS & SPA vybavený předními světovými výrobci těchto zařízení jako ukázka toho, jak může být aktualizován kosmetický salon rozšířený o široký sortiment spa a wellness služeb, jaké produkty mohou pomoci klientům kosmetické péče odpoutat se na moment od komerčního ruchu světa a relaxací nabývat nových sil.

Atraktivní rámcový program tentokrát s českým a mezinárodním mistrovstvím v nail artu a stamping nail artu, národním mistrovstvím v manikúře, mistrovství ve fotomakeupu obsazené prominentními vizážisty stejně jako oblíbená soutěž profesionálních kadeřníků a vizážistů Creative Image Team i prezenatce finalistů juniorských soutěží pořádaných v Lanškrouně v účesové tvorbě a kosmetice patřily k opět k "highlights" veletrhu.

Termín příštího veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA podzim je 19. a 20. 9. 2008, opět na pražském Výstavišti v Holešovicích. Tentokrát budou na programu tradiční mistrovství ČR v make-upu, nail designu, pedikérská soutěž, soutěž o "krásné ruce a nohy" i soutěž produktů "BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD."

Přirozeně také napřesrok se těšíme na setkání na Výstavišti:
6. - 7. 3. 2009 se návštěvníkům otevře veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2009 JARO.


Další informace:
www.beautyexpo.cz

Tiskový kontakt:
Ing. Lenka Konečná
BEAUTY EXPO s.r.o.
Tel.: 257 941 691
Fax: 257 941 702
GSM: 602 354 615