VÝSLEDKY  SOUTĚŽÍ  /  AWARDS


CREATIVE IMAGE TEAM 2019 by Pavel Bauer

WEB SOUTĚŽE: www.BeautyExpo.cz/cit

Téma / Theme: REBEL CHIC

Pořadí
Place
Číslo
No.
Kadeřník / Hairstyle Make-UP
1 3 Markéta Chválková Klára Slívová
2 8 Blanka Patilová Michaela Wostlová
3 2 Lucie Maříková Hana Moslerová
4-8 1 Gabriela Kupková Monika Polášková
4-8 4 Helena Oláhová Šárka Dohnalová
4-8 5 Denisa Jirásková Lenka Sládková Pavlová
4-8 6 Jana Mindeková Nikol Nedorostková
4-8 7 Filip Cakirpaloglu Nela Stehlíková

Porota / Jury:
Pavel Bauer – make up artist
Irma Káňová – fotografka
Gabriela Revellese – hair stylist
Michaela Dzurná – stylistka

 


FOTO MAKE-UP 2019 by Štěpánka Podroužková

WEB SOUTĚŽE: www.Kosmetika-Vizazistika.cz/fotomakeup-soutez

Téma / Theme: GLITTER & SHINE

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 2 Lucie Loudinová 90
2 6 Michaela Wostlová 71
3 4 Monika Polášková 56
4 1 Bohumíra Skoupilová 45
4 3 Světlana Benedíková 45
6 5 Olga Čongrády 29

Porota:
Štěpánka Podroužková
Pavel Bauer
Bohumila Christophová
David Alessi

 


KALIBR CUP 2019 – MAKE-UP

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MOULIN ROUGE

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 4 Kateřina Chlubnová – OA, VOŠZ, SZŠ a SOŠ služeb Jihlava 212
2 10 Nela Pavlíková – Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička 203
3 5 Anežka Beseová – SOŠ Litoměřice 196
4 7 Katarína Rusnáková – SOŠ Kežmarok 190
5 9 Michaela Lajzová – SOŠ a SOU Lanškroun 188
6 6 Nela Navrátilová – SOŠ a SOU Lanškroun 186
7 1 Petra Tydlačková – SŠ informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem 180
8 3 Barbora Kolaříková – SŠ, Havířov – Prostřední Suchá 178
9 8 Jana Rybková – SŠ služeb a podnikání, Ostrava-Poruba 171
10 2 Adéla Dvořáková – SŠ obchodní a VOŠ, České Budějovice 142

Porota / Jury:
Pavel Bauer
Denisa Duksová Pýchová
Bohumila Christophová
Zbyněk Bělovský

 


KALIBR CUP 2019 – ÚČESY / HAIRSTYLE

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MOULIN ROUGE

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 4 Marie Doležalová – SŠ, Havířov – Prostřední Suchá 151
2 9 Kristýna Dunková – SŠ železniční, technická a služeb, Šumperk 146
3 7 Aneta Skácelová – SŠ hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava 133
4 8 Markéta Janová – SŠ průmyslová, textilní a polygrafická, Hronov 132
5 5 Barbora Morávková – SOŠ obchodu a služeb Olomouc 131
6 6 Lucie Petrová – Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička 128
7 1 Elena Monková – SOŠ Kežmarok 127
8 10 Vendula Kopalová – SOŠ Litoměřice 116

Porota / Jury:
Honza Špilar
Pavel Bauer
Zbyněk Bělovský

 


KALIBR CUP 2019 – BODY ART

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MOULIN ROUGE

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 5 Viktorie Doležalová – OA, VOŠZ, SZŠ a SOŠ služeb, Jihlava 141
2 4 Žaneta Jašková – Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička 132
3 3 Martina Vávrová – SOŠ a SOU Lanškroun 106
4 6 Tereza Štorková – SOŠ a SOU Lanškroun 104
5 1 Sára Benáková – Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička 87
6 2 Dominika Rozborilová – SŠ informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem 82

Porota / Jury:
Denisa Duksová Pýchová
Bohumila Christophová
Pavel Bauer

 


KALIBR CUP 2019 – NAIL ART

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MOULIN ROUGE

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 2 Kamila Zuzkovičová – SOŠ a SOU Lanškroun 97
2 3 Julie Nepeřená – SOU Hluboš 90

Porota / Jury:
Denisa Duksová Pýchová
Marie Pýchová

 


ICN BEAUTY & FITNESS CUP 2019 JARO

WEB SOUTĚŽE: www.natural-sport.cz

Ms. Bikini Fitness Open:
1. místo – Letícia Kunová (SK)
2. místo – Veronika Kančiová
3. místo – Veronika Šumpíková

Men´s Physique Open:
1. místo – Karel Mares
2. místo – Michal Smrčka
3. místo – Jindřich Zvolánek

Ms. Runway:
1. místo – Letícia Kunová (SK)
2. místo – Veronika Šumpíková
3. místo – Petra Pospíšilová

Men’s Classic Physique:
1. místo – Michal Smrčka
2. místo – Aleš Bejr
3. místo – Laffi Lafek Šimandl

 


ŠPENDLENÍ JUNIORŮ NA ŽIVÝ MODEL
AR JUNIOR 2019

WEB SOUTĚŽE: www.sacr.eu

Téma / Theme: RÓBA NA ČERVENÝ KOBEREC

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Město
City
Body
Points
1 3 Pavlína Mokrušová Střední škola Strážnice 133
2 8 Eliška Matějíčková Střední průmyslová škola dopravní, a.s., Praha 5 130
3 4 Sabina Hejlíková Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou 127
4 7 Kristýna Kroupová Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice 126
5 2 Anna Hudcová Střední škola Strážnice, Strážnice 118
6 9 Eliška Lupčáková Střední škola Kateřinky – Liberec s.r.o., Liberec 109
7 6 Klára Svobodová Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, Ústí nad Labem 90
8 5 Michaela Vondráčková SOU a gastronomie podnikání, Praha 9 62
9 1 Tereza Králová Střední škola Brno, příspěvková organizace, Brno 56

 


NAILPRO CUP Czech Republic 2019

WEB SOUTĚŽE: www.nailproczech.com

TOP MASTER: KATARZYNA WOLNY – Poland

TOP TEAM: Poland Team

Hand Painted Nail Art — theme „Big Cats
Veteran
3 place — Stanislava Sejkorová, Czech republic
2 place — Dorota Lip- Łysakowska, Polsko
1 place — Maria Hubočanová, Slovensko

3D Nail Art — theme „Friendship
Veteran
3 place — Katarzyna Wolny, Poland
2 place — Marie Domská, Czech Republic
1 place — Inna Moroziuk, Czech Republic

Soak-Off Gel Application
3 place — Alena Chlupová Kynclová, Czech republic
2 place — Anna Zawadzińska, Poland
1 place — Hanna Buanani, Ukraine

Twist French
Novice
3 place — Katarzyna Buczek, Poland
2 place — Elena Diksa, Ukraine
1 place — Justyna Żarów, Poland

Veteran
3 place — Anna Zawadzińska, Poland
2 place — Katarzyna Wolny, Poland
1 place — Jana Janečková, Czech republic

Soak-off Gel Nail Art — theme „Flowers”
3 place — Stanislava Sejkorová, Czech republic
2 place — Anna Zawadzińska, Poland
1 place — Asya Hubareva, Ukraine

Sculptured Nail Stiletto
Novice
3 place — Miroslava Havířová, Czech republic
2 place — Katarina Kobelová, Slovak
1 place — Katarzyna Buczek, Poland

Veteran
3 place — Anna Zawadzińska, Poland
2 place — Radka Kopciová, Czech republic
1 place — Jana Janečková, Czech republic

Salon Success
Novice
3 place — Miroslava Havířová, Czech republic
2 place — Marie Hubalková Fořtová, Czech republic
1 place — Elena Diksa, Ukraine

Veteran
3 place — Asya Hubareva, Ukraine
2 place — Joana Kuskowska, Poland
1 place — Katarzyna Wolny, Poland

It’s All About The Bling!
3 place — Anna Zawadzińska, Poland
2 place — Stanislava Sejkorová, Czech republic
1 place — Katarzyna Wolny, Poland

On My Own
Novice
3 place — Katarzyna Buczek, Poland
2 place — Elena Diksa, Ukraine
1 place — Miroslava Havířová, Czech republic

Veteran
3 place — Asya Hubareva, Ukraine
2 place — Jana Janečková, Czech republic
1 place — Katarzyna Wolny, Poland

 

KOSMETICKÝ VELETRH – O NÁS – KONTAKTY
EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o. Smaragdová 322, CZ – 154 00 Praha 5
Tel.: +420 602 354 615
SOUBĚŽNĚ
PROBÍHAJÍCÍ AKCE:
AKTUALITY:

OPĚT NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ!
Získali jsme 2. místo pro Českou republiku!
Gratulujeme Adéle Anděle Bursové.
Beauty Make-up Award 2019 – Feminine power

Kosmetický veletrh BEAUTY DÜSSELDORF

BB GLOW – Jedna z nejnovějších kosmetických procedur v Evropě. Léčba kožní záře je nejnovější trend v technologii péče o pokožku.
www.bbglow.cz

BB GLOW – Jedna z nejnovějších kosmetických procedur v Evropě

Couleur Caramel – pro všechny náročné ženy, které hledají prémiovou BIOkosmetiku. Couleur Caramel, francouzská dekorativní biokosmetika, uspokojí i profesionální vizážisty.
www.couleur-caramel.cz

JÁ MILUJU BIO – Couleur Caramel – Pro všechny náročné ženy, které hledají prémiovou BIOkosmetiku.

I my z Ryoru se na vás těšíme na veletrhu v Letňanech! Představíme čerstvé novinky, které jsme před vámi pečlivě tajili a určitě vás překvapí! Můžete se těšit na výhodné veletržní ceny, dárky k nákupu a samozřejmě i sestavení péče o pleť na míru a odborné konzultace od našich kosmetických specialistek!
www.ryor.cz

Česká kosmetika s přírodními extrakty RYOR.

FOR LIFE & MADAGA
FOR LIFE spol. s r. o. přináší novou generaci kosmetických přípravků péče o pleť.
www.forlifemadaga.com/pece-o-plet

FOR LIFE spol. s r. o. přináší novou generaci kosmetických přípravků péče o pleť.

SVATEBNÍ KATALOG 2019 představuje a titulní straně vévodí, nadaná a úspěšná zpěvačka
Kristina Peláková.
Právě v distribuci www.svatebni-katalog.cz

SVATEBNÍ KATALOG / Svatba – událost, která změní život každého z nás

Tvář přehlídky FASHION ISLAND – Miss Slovensko Laura Longauerová se před pár týdny stala Miss Intercontinental Europe 2018 a 2. Vicemiss světové soutěže Miss Intercontinental 2018.
www.fashionisland.cz

         Miss Slovensko Laura Longauerová

Unikátní biodynamická kosmetika dieNikolai
s certifikací Demeter (nejpřísnější certifikace bioproduktů na světě) nyní k dispozici v České republice.
www.biodynamickakosmetika.cz

Produkty dieNikolai – biodynamická kosmetika s certifikací Demeter

SIBERICA – kvalitní ruská BIO kosmetika z volně rostoucích bylin Sibiře. Přijďte vyzkoušet a poznat její účinky na vlastní kůži na veletrh.
www.siberica.cz

            SIBERICA – kvalitní ruská BIO kosmetika z volně rostoucích bylin Sibiře

Vážené zákaznice, navštivte nás na našem stánku 2A22 na veletrhu v Praze Letňanech, kde si můžete vyzkoušet náš na podzim oceněný výrobek Lash & Brow LAMINATION FLUID. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Rejcha Kosmetik WIMPERNWELLE
www.rejcha-kosmetik.de


                 WIMPERNWELLE – Lash & Brow LAMINATION FLUID

Přijďte k našemu stánku na analýzu pleti zdarma a seznamte se s francouzskou kosmetikou IOMA Paris. Dopřejte si luxus a nechte si namíchat svůj jedinečný osobní MA CRÈME.
IOMA Paris – dokonalost pro vaši krásu.
www.amcosmetics.cz

CREATIVE IMAGE TEAM 2019
už zná finalisty a finálové téma REBEL CHIC.

BEST OF NATURE
Potěšte sebe i své blízké dárkem pro zdraví z čisté přírody! Na naší expozici si můžete vyzkoušet a zakoupit čisté přírodní produkty Best of Nature pro zdraví, relaxaci a úlevu.
www.bestofnature.cz

BEST OF NATURE – potěšte sebe i své blízké dárkem pro zdraví z čisté přírody!

Marine Collagen + Vitamin C značky Bionutrian
Přinášíme Vám prémiový, 100% čistý, bioaktivní, hydrolyzovaný rybí kolagen švýcarského původu obohacený vitamínem C.
www.bionutrian.comMarine Collagen +  Vitamin C značky Bionutrian

Sedm soutěžích postupuje na Mistrovství v make-upu ČR, které se uskuteční 27.9.2019 na hlavním pódiu veletrhu v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Make-up Master Cup 2019

Sedm soutěžích postupuje na Mistrovství v make-upu ČR 2019

Fotomakeup 2019 – Glitter & Shine
Lesk, třpyt, blýskavé materiály a kovový vzhled – to všechno můžete vidět v PVA EXPO PRAHA při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA na hlavním pódiu v HALE 5 v sobotu 16.3.2019 od 14:00.
www.kosmetika-vizazistika.cz/fotomakeup...
Fotomakeup 2019 - Glitter & Shine

DERMACUR – profesionální dermokosmetické produkty, založené na vysoké koncentraci účinných látek = Kyselina hyaluronová + Kolagen + Minerální sůl z karlovarských pramenů + Akosky Apium
+ Ectoin + Macadamia Ternifolia Seed Oil.
CARLSBAD PROFESSIONAL DERMOCOSMETICS NO. 1
www.dermacur.com

DERMACUR – profesionální dermokosmetické produkty, založené na vysoké koncentraci účinných látek

Chytrá aplikace pro salony myFox
Pojďte se podívat na aplikaci, kterou již s úspěchem používá řada moderních salonů! Nabídněte klientkám lepší služby a zároveň šetřete svůj čas.
www.myFox.cz

Chytrá aplikace pro salony myFox

JAK ZAČÍT ZDRAVĚ PEČOVAT O PLEŤ?
www.eminence.cz

EMINENCE – JAK ZAČÍT ZDRAVĚ PEČOVAT O PLEŤ

CLEVER LINE
Vše pro permanentní make-up a medical tattoo: špičkové vybavení, systém výuky v základních i specializovaných kurzech, on-line poradenství, odstraňování PMU i tetováží, provádění PMU/mikropigmentace.
Více na: www.clevercare.cz

              CLEVER LINE – vše pro permanentní make-up a medical tattoo

JANSSEN COSMETICS – Zkrášlujeme svět.
www.janssen-beauty.cz

JANSSEN COSMETICS – zkrášlujeme svět